Максим Козицький зустрівся з очільниками фонду Medical Intervention Team та компанії Frezenius

МІТ та  Frezenius від початку повномасштабної війни допомагають з медичним обладнанням медзакладам Львівщини.

Сьогодні, 24 лютого, начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся із засновниками німецького фонду Medical Intervention Team (МІТ) Барумом Саркаром і Таруном Саркаром та з головою європейської компанії з охорони здоров’я Frezenius Штефаном Штурмом.

У зустрічі також взяли участь ексдиректор американської інвестиційної фірми Goldman Sachs Філіп Гольцер, який приєднався до організації допомоги для України, та директор департаменту охорони здоров’я ЛОВА Орест Чемерис.

У межах візиту благодійники ознайомилися з роботою обласного госпіталю, де надають допомогу нашим воїнам, й обговорили з очільником Львівщини ситуацію в області після року повномасштабної війни.

Фонд Medical Intervention Team та компанія Frezenius готові долучитися також і до реабілітації та лікування осіб, які постраждали внаслідок воєнних дій росії на території України, адже українські військові захищають від агресора не лише свою державу, а й всю Європу – зазначили очільники фонду і компанії.

«Ми з великою радістю допомагаємо Україні, адже вона є щитом Європи, і ми це дуже добре усвідомлюємо. Допомагаючи народу України – ми допомагаємо і собі. Українці зараз воюють за ті цінності, які завжди відстоювала Європа», – наголосив під час зустрічі голова правління компанії Frezenius Штефан Штурм.

Як розповів Максим Козицький, підтримка донорів та волонтерів зараз по-особливому важлива, щоб організувати гідні умови проживання для евакуйованих на Львівщину соціально незахищених верств населення – людей з інвалідністю, людей старшого віку, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт.

«Усі заклади соціального захисту області переповнені майже утричі. Люди, які проживають у цих закладах, не можуть самостійно знайти роботу чи подбати про себе, тому ми повинні надати їм усю можливу підтримку та створити комфортні умови для їхнього перебування на Львівщині», – пояснив ситуацію Максим Козицький.

Він також додав, що підтримка сфери соціального захисту нерозривно пов’язана з підсиленням охорони здоров’я у регіоні. Очільник Львівщини наголосив, що за останній рік по медичну допомогу в області звернулися додатково більше ніж 300 тисяч людей – усі вони евакуювалися з інших регіонів України.

Додамо, що з початку повномасштабного вторгнення росії на територію України фонд Medical Intervention Team передав медичне обладнання, медикаменти та витратні матеріали для закладів охорони здоров’я як Львова, так і обласним закладам, зокрема Першому ТМО м. Львова, госпіталю, де лікують наших воїнів, Львівському обласному перинатальному центру та Львівській обласній дитячій клінічній лікарні «ОХМАТДИТ».

Максим Козицький подякував керівникам МІТ та Frezenius за допомогу медзакладам Львівщини, а також за підтримку та прихисток, які отримують у Німеччині тисячі українців.

«Українці борються не лише за свою землю, за свою культуру, за свою мову. Вони борються і за те, що є цінністю у всьому світі – людську гідність, свободу, волю. Для нас ціна перемоги дуже дорога. Умовний танк «Леопард» чи реактивна система «Хаймарс» для нас – це сотні врятованих життів. Дякую і за ваш візит, і за вашу позицію, це важливо для нас», – підкреслив Максим Козицький.