Максим Козицький зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Туреччина в Україні

Сторони обговорили можливість відкриття Почесного консульства Республіки Туреччина у Львові.

Сьогодні, 9 січня, начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з Надзвичайним і Повноважним Послом Республіки Туреччина в Україні Ягмуром Гюльдере.

Очільник області подякував Республіці Туреччина в особі Надзвичайного і Повноважного Посла за підтримку України на міжнародній арені, а також практичну допомогу у воєнний час.

Зокрема, Максим Козицький наголосив на важливості участі Республіки Туреччина в угоді про «зерновий коридор». Ягмур Гюльдере запевнив, що турецька сторона намагатиметься робити все можливе, щоб домовленості не були порушені.

Також, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Туреччина в Україні висловив вдячність за належно організований прийом Президента Туреччини у Львові.

Нагадаємо, у серпні 2022 року у Львові Президент України Володимир Зеленський зустрівся із Президентом Республіки Туреччина Реджепом Таїпом Ердоганом та Генеральним секретарем Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутеррішем. Серед основних питань зустрічі — глобальна продовольча безпека, ситуація на ЗАЕС, звільнення військовополонених. Більше за посиланням.

Ягмур Гюльдере зазначив, що Львівщина є однією з областей нашої держави, де найактивніше відбувається міжнародна співпраця. Відтак заплановано відкриття Почесного консульства Республіки Туреччина у Західному регіоні. Установа сприятиме реалізації спільних проєктів і посиленню міжнародних контактів та зв'язків.

Роботу консульської установи планують запустити вже цього року.

Переглядів: 0