Максим Козицький зустрівся з міністром з розвитку та співпраці Данії

Сьогодні начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький зустрівся Міністром з розвитку та співпраці королівства Данії Мьоллєром Мортенсеном. На зустрічі обговорили безпекову ситуацію в регіоні та потреби області в сфері гуманітарного забезпечення цивільного населення.

Максим Козицький висловив вдячність за постійну підтримку зі сторони уряду та народу Данії.

''Я надзвичайно вдячний державі Данія за надану підтримку, а данському народу за зібрану багатьма громадянами допомогу для наших співвітчизників. Інколи країни, які розташовані далеко одна від одної, мають більше цінностей та спільного, ніж ті, хто є сусідами територіально. Я маю велику надію, що кількість данських компаній в нашій області буде лише зростати та допомагати нашій економіці розвиватися. Це створить нові робочі місця, що є надзвичайно важливим в час, коли так багато людей втратили свої місця праці'', - сказав очільник області.

Мьоллєр Мортенсен запевнив, що королівство допомагатиме Україні надалі.

''Ми дуже стурбовані ситуацією в Україні і нам важко усвідомлювати, що це відбувається в самому серці Європи. Але я знаю яку велику підтримку надав саме ваш регіон для усієї країни. На початку березня я на власні очі побачив ту кількість людей, які намагалися покинути Україну, тому я особливо вражений тим, як ви змогли впоратися з усіма викликами, які з'явилися у цей нелегкий час. Як результат: велика кількість людей об'єдналася для спільної мети, що надихнуло країни Європи також. Я зараз перебуваю тут, щоб подякувати вам, підтримати вас та висловити солідарність зі всім українським народом”, – зазначив міністр з розвитку та співпраці Данії.

Нагадаємо, що Україна стане ключовим отримувачем технічної допомоги Данії упродовж 2022-2026 років. Окрім технічної допомоги, данський уряд виділив 22 мільйони євро на посилення сектора безпеки України в межах Програми миру та стабілізації на 2022-2025 роки. Крім перерахованого, оскільки повномасштабне вторгнення військ рф в Україну почалося 24 лютого, приватні компанії, фонди та громадяни Данії пожертвували близько 1 мільярда данських крон (148 млн доларів) на підтримку України. Це найбільший збір коштів в історії Данії.

1 / 3