Максим Козицький зустрівся з координатором проєктів ОБСЄ в Україні

Сьогодні, 1 грудня, начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький зустрівся з координатором проєктів ОБСЄ в Україні Генріком Вілладсеном.

У межах зустрічі обговорили подальші шляхи співпраці та регіонального співробітництва, а також передали список найнеобхіднішого обладнання для боротьби з ворогом.

«Ваша організація робить великі речі і ми дуже вдячні, що ви є частиною процесу підтримки та допомоги Україні. Найбільшою проблемою станом на зараз є забезпечення жителів області світлом та неможливість створення стабільного графіка відключень. Тому ми активно працюємо над розвитком мережі Пунктів Незламності. Станом на зараз понад 200 таких точок розгорнули і в планах створити ще 150 пунктів. Попри енергетичний тероризм ворога ми вистоїмо та переможемо», – зазначив Максим Козицький.

Генрік Вілладсен розповів, що організації від початку повномасштабного вторгнення рф вдалося передати декілька швидких допомог для порятунку новонароджених українців.

«Одну з карет швидкої допомоги передали Львівському обласному клінічному перинатальному центру, адже на базі закладу було лише одне таке авто. Також ми передали комп'ютерне обладнання для Львівського університету внутрішніх справ. Ми намагаємося надати ту допомогу, яка є у наших силах. Світ кардинально змінився, адже міжнародний правопорядок порушила росія. Саме тому однією з наших цілей є захист на міжнародній арені та допомога у відновленні України», – наголосив координатор проєктів ОБСЄ в Україні.

Директор департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОВА Роман Шепеляк наприкінці зустрічі зазначив, що найбільш необхідними, станом на зараз, є засоби зв‘язку та комп‘ютерного обладнання для тих, то забезпечує правопорядок. Окрім цього, він додав, що список потреб окремо надішлють для представництва ОБСЄ з метою кращої поінформованості та подальшої підтримки. Своєю чергою представники організації зазначити, що сприятимуть в реалізації потреб української сторони.

Переглядів: 0