Максим Козицький зустрівся з американськими інвесторами за сприяння UkraineInvest

Сьогодні, 10 червня, начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький зустрівся з засновником і головою «Magellan Investment Holdings» та директором компанії «CROSSBOUNDARY London» Чарльзом Еберлі.

У межах візиту обговорили актуальні питання та дослідили інвестиційний клімат області. Директор департаменту економічної політики Степан Куйбіда розповів гостям про перспективи інвестиційної діяльності на Львівщині та наявність актуальних можливостей для вкладу в економіку регіону.

«Ми вдячні усім нашим міжнародним партнерам за підтримку. Львівщина – це регіон, де успішно реалізуються інвестиційні проєкти, де влада сприяє розвитку бізнесу та усіляко підтримує інноваційні проєкти. Міжнародні компанії, які планують розвиватись на Львівщині отримають безумовне сприяння зі сторони Львівської обласної військової адміністрації, адже ми відкриті до нових проєктів, допомагатимемо у їхній реалізації та готові переймати успішний досвід роботи у наших міжнародних партнерів для покращення економічного та інвестиційного клімату області», – наголосив під час зустрічі начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Рон Вахід, засновник і голова Magellan Investment Holdings, американської інвестиційної холдингової компанії з офісами в Лондоні, Люксембурзі та Цюріху, розповів, що його компанія зацікавлена в енергетиці та природних ресурсах, аерокосмічній, оборонній галузі і технологіях.

«Львівщина є надзвичайно цікавим для нас регіоном, адже тут працюють багато компаній з іноземними інвестиціями, які є не лише лідерами своїх галузей, але й прикладами для наслідування підприємств усієї країни. Нам важливо інвестувати в регіон й створювати тим самим більш конкурентоспроможне середовище, щоб заохочувати висококваліфіковані кадри приїжджати працювати сюди і розвивати локальну економіку. Співпраця з органами влади є також важливою для нас, адже це є показником відкритості та бажання до позитивних змін», – зазначив інвестор.

Додамо, що 6 червня 2022 року UkraineInvest (Офіс сприяння інвестиціям в Україні) та Magellan Investment Holdings Limited уклали Меморандум про взаєморозуміння щодо створення нового механізму інвестування для сприяння «impact investment» у стратегічні сектори в Україні. Згідно з умовами Меморандуму про взаєморозуміння, компанія інвестуватиме у проєкти з високим рівнем соціальної значущості, що допоможе забезпечити позитивний вплив вхідного капіталу на локальні громади в Україні в найкоротші строки.

Переглядів: 0