Максим Козицький взяв участь в міжобласному Форумі «Бізнес і влада: партнерство заради держави»

На Рівненщині відбувся Форум: «Бізнес і влада: партнерство заради держави». Це унікальна модель, коли бізнес сам ініціює діалог та запрошує долучитися до нього представників влади.

Мета панельної дискусії Форуму — вибудувати формат конструктивного діалогу між бізнесом та владою, щоб пришвидшити впровадження змін в Україні.

Участь у Форумі взяв голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький.

«Цей форум – це, перш за все, обмін знаннями та досвідом, як між представниками влади, так і між бізнес-керівниками. Вважаю, що влада та бізнес мають працювати в команді, як союзники, які мають спільний інтерес – розбудовувати успішну Україну. Якщо говорити конкретно про бізнес, то тут йдеться про створення нових робочих місць, залучення інвестицій. Зі свого боку, влада має працювати над створенням прозорих рівних умов для всіх представників бізнесу, зокрема покращувати бізнес-клімат та забезпечувати ефективний захист прав власності. Це можна зробити шляхом змін в галузі освіти, медицини, інфраструктури. Зараз не менш важливою є логістика, адже Львівщина це також прикордонний регіон, тому в пріоритеті залишається розбудова пунктів пропуску. У Львівській області активно триває програма «Велике будівництво», завдяки якій вдалось реалізувати чимало проєктів. Однак зупинятись на цьому ми не плануємо. Наше завдання, як влади дати бізнесу повірити, що держава це не перешкода, а можливість. Саме довіра – це той соціальний капітал, який слугуватиме довгостроковим ресурсом для економічного зростання», - зазначив Максим Козицький.

Організатори переконані, що ефективна співпраця з позиції рівноправних партнерів зможе підсилити усі сфери життєдіяльності в країні.

На панельній дискусії виступили також Сергій Кіраль (заступник міського голови Львова, бізнес-омбудсмен), Микола Кміть (голова ради директорів агрохолдингу МУККО), Володимир Ковалець (власник готельно-ресторанного комплексу Софія, Айвенго та низки ін. закладів у сфері HoReCa), Олег Каштан (інвестор, розробник, забудовник і меценат, власник Fine City Development).

Організатор Форуму – West Ukrainian Business Club – спільнота власників та перших осіб бізнесу. Захід провели у партнерстві між Львівською та Рівненською обласними державними адміністраціями.

1 / 10