Максим Козицький взяв участь у національній молитві за Україну, ініційованій Українською Церквою Християн Віри Євангельської

Національну молитву за нашу країну християни віри євангельської традиційно проводять в Україні у другу суботу червня, яка проходить у Київському палаці спорту.

Цього року, через воєнний стан, загальноукраїнський захід перенесли на вересень, а сама молитва відбулася в іншому форматі – на регіональному рівні в церквах Української Церкви Християн Віри Євангельської.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький взяв участь у національній молитві у Львові, у церкві УЦХВЄ «Голгофа». У вітальному слові очільник Львівщини зазначив, що завдяки проведенню цьогорічної молитви на регіональних рівнях кожна область України має можливість об’єднатися у молитовному дусі.

“У такий особливий день для християн – День Зіслання Святого Духа – ми зібрались для ревної молитовної варти за наш зболений і ранений край.

Ми молимось за мир та спокій на українській землі, зупинення військової агресії московії, мудрі рішення військово-політичного керівництва України, збереження життя воїнів, Божий захист волонтерів та лікарів.

Дуже приємно, що Україну підтримують, з нами стоять пліч-о-пліч у цьому протистоянні. Однією з держав, яка від першого дня повномасштабного вторгнення російських військ підтримує Україну, є Велика Британія. Зокрема, хочу щиро подякувати сьогодні присутньому євангелісту з Великої Британії Девіду Хасавею, який поряд з тим, що 70 років проповідує Слово Боже в різних країнах, також підтримує українців та українок, підтримує молитовно та фінансово”, - сказав очільник Львівщини.

Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко подарував Максиму Козицькому Біблію і пам'ятний знак до 100-річчя відновлення п'ятидесятницького руху в Україні.

Приєдналися до національної молитви у Львові єпископ Львівського обласного об’єднання УЦХВЄ Володимир Якимів та міжнародний євангеліст з Великої Британії Девід Хасавей, який служить в Україні вже понад 50 років. Свого часу за ввезення до радянського союзу біблій російською мовою Девід Хасавей потрапив до радянської в’язниці.

Девід Хасавей зазначив, що він як представник британського народу, наголошує, що британський народ любить українців і є в єдності з ними.

Учасники молилися за збереження життя воїнів та усіх українців, за Божий захист волонтерів та лікарів, за зупинення військової агресії та кровопролиття, за територіальну цілісність Україну.

Довідково:

Українська Церква Християн Віри Євангельської - найбільше всеукраїнське об’єднання п’ятидесятницьких громад.

Переглядів: 0