Максим Козицький привітав журналістів Львівщини з професійним святом

Сьогодні, 6 червня, з нагоди Дня журналіста начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся із головними редакторами та працівниками місцевих засобів масової інформації.

Очільник області привітав їх із професійним святом та подякував за професіоналізм і щоденне інформування жителів області про важливі та актуальні події.

«Ми відрізняємось від росіян тим, що у нас є вільна журналістика та свобода слова. У час війни це дуже важливо. Вітаю з вашим святом та Пулітцерівською премією, якою відзначили усіх журналістів України. Це величезна відзнака, яка засвідчує цінність вашої роботи у час війни. Ми нині започаткували конкурс імені Тараса Матвіїва, Героя України. Запам’ятались його слова «будьте гідними ранкового сонця», мені приємно бути в оточенні гідних людей, у вашому оточенні. Дякую за те, що допомагаєте людям, волонтерите і підтримуєте ЗСУ.  Ми зі свого боку працюємо, щоб першочергово люди почували себе безпечно. Дякую, що нам допомагаєте», – наголосив Максим Козицький.

Під час неформального спілкування, журналісти поставили очільнику області низку запитань щодо процесу релокації підприємств, допомоги внутрішньо переміщеним особам, реконструкції пунктів пропуску, військового забезпечення.

Зазначимо, що День журналіста – щорічне професійне свято працівників засобів масової інформації в Україні. Свято встановили 25 травня 1994 року Указом Президента України на підтримку ініціативи делегатів I Всеукраїнського з'їзду редакторів газет і журналів.

За дату святкування визначили 6 червня – день прийняття 6 червня 1992 року Спілки журналістів України до Міжнародної федерації журналістів.