Максим Козицький привітав Жіночу Ділову Палату з другою річницею створення

Сьогодні відбулись урочистості з нагоди відзначення II річниці заснування Жіночої Ділової Палати України. Представниць привітав голова Львівської ОДА Максим Козицький.

«Якщо брати статистику, то не лише в Україні, а й у Європі, на жаль, жінки досі отримують на понад 20 % менше заробітної плати, аніж чоловіки, також жінки менше представлені у різних сферах діяльності, до прикладу таких, як політика. І сьогодні ваша організація об’єднує активних жінок з усієї України, залучаючи їх до важливих ініціатив. Дякую за вашу роботу, бажаю надалі не збавляти темпів, як у бізнесі, так і в інших проектах»,- зазначив очільник області та вручив керівнику Палати Наталії Карпенчук-Конопацькій подяку.

Жіночу Ділову Палату створили у 2019 році зусиллями Львівської торгово-промислової палати. Сьогодні ж це активна професійна мережа, яка налічує понад три сотні жінок-лідерок з усієї України, має 5 представництв у нашій країні та одне у Туреччині.

На базі Жіночої Ділової Палати України працює 15 активних галузевих комітетів. До слова, сьогодні в межах урочистостей анонсували ще один – комітет дівочого лідерства та підприємництва.

Від старту Жіноча Ділова Палата організувала понад дві сотні подій, з них вперше в Україні – Жіночий Економічний Форум та 80 онлайн подій для розширення компетенцій. Організація має сотню великих партнерів в Україні та закордоном (Туреччина, США, Польща) та 18 чинних Меморандумів, один з яких – з Львівською ОДА.

Її діяльність спрямована на розвиток жіночих ділових ініціатив та підприємництва, самореалізації жінок, посилення їх ролі та впливу на економічну політичну і соціальну складові життя суспільства, формування ділових зв’язків жінок-підприємиць Львівської області та України з представницями бізнесу регіонів та країн світу.