Максим Козицький привітав з Різдвом жителів Львівщини, які відзначають його за Юліанським календарем

Він закликав у цей воєнно-різдвяний час насамперед молитись за воїнів, які захищають Україну.

Очільник Львівської ОВА Максим Козицький привітав жителів області з Різдвом Христовим та закликав спрямовувати свої молитви за тих військових, які відвойовують українські території та за тих, які вже загинули.

«Цьогоріч Різдвяні свята сповнені сумом, але народження Спасителя дарує неземне світло, тепло та надію. Сяйво Його народження гріє, ніколи не гасне та не вичерпується. Воно додає сили та впевненості, що добро переможе зло, мирне завтра настане і батьківська хата ще збере за різдвяним столом родину.

У воєнно-різдвяний час спрямуймо молитви насамперед за наших воїнів. За Захисників та Захисниць, які зараз не мають можливості обійняти рідних, заспівати коляду за святковим столом, бо вдень і вночі боронять нас від російських тepористів. Передаймо частину великого свята у бліндажі та окопи. Помолімось також за наших оборонців, які зараз у небесному війську. Підтримаймо їхніх рідних. Подзвонімо, напишімо, провідаймо тих, хто зустрічає Різдво наодинці або змушений був покинути дім і стати вимушеним переселенцем у своїй країні.

Підтримайте також тих, кого війна вигнала за кордон. Добрі слова лікують. Не жалкуйте їх. Подякуймо усім, хто виборює незалежність нашої держави на передовій і повертає кожен її сантиметр, усім, хто лікує, волонтерить, навчає, робить пожертви. Усім, хто не втрачає надії й допомагає іншим віднайти її. Бережімо українські традиції. На нашому боці правда. На нашому боці Бог. За нами – перемога. Христос Народився! Славімо Його!», — наголосив він.

Переглядів: 0