Максим Козицький привітав військових з Днем Збройних Сил України

Голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький привітав військовослужбовців, ветеранів та працівників з 30-ою річницею з дня створення національних Збройних Сил.

‘’Цей День історично з’явився завдяки Закону «Про Збройні Сили України» 1991 року, а також збігається з початком Першого Зимового походу армії УНР. Адже всі ми розуміємо, що традиціям українського війська не 30, і навіть не 100 років - за нами стоять міцні лави українського козацтва, січових стрільців, а поруч - мужність, сила, відвага та непереможність нових українських кіборгів.

Сьогодні дякую і вітаю кожного офіцера та військовослужбовця. Ви виборюєте незалежність України вже понад 7 років і мужньо стоїте на варті територіальної цілісності.

Ви жертвуєте найдорожчим - здоров’ям та життям за Україну!

Світла пам'ять всім Воїнам, які загинули у боротьбі за незалежність. Їхня самовідданість назавжди буде для нас взірцем героїзму та любові до Батьківщини.

Низький уклін Вам, славні українські воїни, за ваші подвиги та звитягу! Міцного здоров’я та Божої опіки Вам та вашим родинам!

Слава Україні! Героям слава!

Разом - до перемоги!’’, - зазначив Максим Козицький.

Переглядів: 0