Максим Козицький привітав республіку Польща з національним святом

Цього дня 104 роки тому польський народ здобув довгоочікувану незалежність, мрії про яку плекало не одне покоління дітей Польщі.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"Сьогодні наші добрі друзі та сусіди поляки відзначають національне свято – День Незалежності. Цього дня усіх огорнула всенародна радість. Така ж радість, як 104 роки тому, огортає польський народ сьогодні.Вітаємо вас із цим святом та дякуємо, що так щиросердно допомагаєте українському народу наблизити той день, коли буде наша всенародна радість – коли переможемо окупанта й терориста, який посягнув на спокій, безпеку та життя мільйонів людей", - зазначив очільник Львівщини.

Також Максим Козицький додав, що саме польський народ з перших днів повномасштабної війни допомагав громадянам України: приймали та надавали прихисток українцям, забезпечували їх їжею й усім необхідним, допомагали на кордоні, збирали й відправляли гуманітарну допомогу, надавали засоби для військових та підтримували на міжнародній арені.

"Ми цього ніколи не забудемо! Ви одними з перших повірили у нас, подали руку помочі, підставили плече і продовжуєте бути поряд – як добрі сусіди та надійні партнери. З Днем Незалежності! Хай живе Польща!", - наголосив Максим Козицький.

Переглядів: 0