Максим Козицький привітав працівників Укртрансбезпеки із Днем автомобіліста і дорожника

Напередодні Дня автомобіліста і дорожника голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький привітав працівників Укртрансбезпеки у Львівській області із професійним святом.

«Добрі дороги - це дуже важливий фактор розвитку нашої Львівщини. Адже в прикордонні ЄС якісні автошляхи стають артеріями економіки, туризму, міжнародних зв’язків, культури… Навіть не знаю галузі, до якої не дотичною є тема якісних доріг. Тому сьогодні хочу подякувати всім автомобілістам і дорожникам. Вірю, що разом нам вдасться не тільки відремонтувати і збудувати нові автошляхи, а й гідно відповісти на всі виклики часу та домовитися про співпрацю з міжнародними партнерами щодо чітких зручних правил у межах всього ЄС. На це скеровуємо зусилля», - зазначив Максим Козицький.

Та додав, що наразі в межах Програми Президента України Велике будівництво в області планують за рік відновити понад 350 км доріг. І понад 200 км доріг різного значення вже відремонтували.

Відтак, за багаторічну сумлінну працю та  високий професіоналізм подяки вручили:

- старшому державному інспекторові відділу державного контролю на автомобільному транспорті Департаменту державного контролю на транспорті Руслану Бабичу;

- старшому державному інспекторові відділу державного контролю на автомобільному транспорті Департаменту державного контролю на транспорті Маркіяну Бойку;

- головному спеціалістові відділу державного контролю на автомобільному транспорті Департаменту державного контролю на транспорті Віктору Онсовичу;

- старшому державному інспекторові відділу державного контролю на автомобільному транспорті Департаменту державного контролю на транспорті Михайлу Очичу;

- старшому державному інспекторові відділу державного контролю на автомобільному транспорті Департаменту державного контролю на транспорті Петру Стаднику;

- старшому державному інспекторові відділу державного контролю на автомобільному транспорті Департаменту державного контролю на транспорті Андрію Червінку.

Зазначимо, День автомобіліста і дорожника відзначають в останню неділю жовтня.

1 / 11