Максим Козицький привітав медиків з професійним святом

День медичного працівника — професійне свято працівників галузі охорони здоров'я України, яке щорічно відзначають у третю неділю червня.

З цієї нагоди начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький привітав усіх медиків області.

"Пандемія коронавірусу поставила нечувані виклики перед медичною системою України, війна – лише посилила їх. Але ми вистояли перед лицем епідемії і продовжуємо твердо стояти зараз. Рятувати поранених на передовій, лікувати тих, кого доправили евакуаційними потягами, чергувати на вокзалах, у пунктах обігріву, на кордоні – лише частина того, що ввійшло у звичний робочий день медичних працівників України від 24 лютого. За цей час лише на Львівщині, окрім жителів області, медичну допомогу отримали 130 тисяч вимушених переселенців амбулаторно, 16 тисяч – стаціонарно. Майже 2300 жінок з інших регіонів взяли на облік у жіночі консультації нашої області. Вони народили уже 900 дітей", - зазначив очільник області.

Він додав, що за підтримки Львівської обласної державної адміністрації на Львівщину переїхали і працюють Обласне територіальне медичне об’єднання Краматорська та Науково-практичний медичний центр дитячої кардіології та кардіохірургії МОЗ України.

"Українська медицина, як і вся наша держава, тримається на працьовитих та відданих своїй справі людях. Вже 116 днів ми це демонструємо всьому світу. Дякуємо вам, медичні працівники. Обов’язково переможемо!", - наголосив Максим Козицький.

Переглядів: 0