Максим Козицький подякував представникам БФ «Help Heroes Of Ukraine» за самовіддану працю

Напередодні, начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з президентом благодійного фонду «Help Heroes of Ukraine» Ігорем Терлецьким, директором Фонду Романом Заболотовським та директором представництва Фонду в Україні Володимиром Заболотовським.

«Коли ми зустрілися з представниками БФ Help Heroes Of Ukraine у квітні, я зрозумів, що це масштабний проєкт. Зараз усвідомлюю, що він не масштабний, а грандіозний! Наприкінці лютого українці, які живуть у США, об’єдналися і створили БФ «Help Heroes of Ukraine». З того часу зібрали мілітарної допомоги для наших воїнів на 27 мільйонів доларів. Гуманітарної – на 13 мільйонів. Забезпечили одягом та необхідним тактичним спорядженням понад 15 тисяч українських захисників. Понад 3600 наших солдатів отримали від них зимові форми. Вони також передали понад 12 тисяч бронежилетів, 7 тисяч балістичних шоломів, 600 хімічних костюмів з протигазами, 500 тепловізорів, 300 дронів, 125 пікапів, 7 повнопривідних військових автомобілів Хамві – і це ще далеко не повний перелік цінних вантажів, які отримали наші оборонці», - зазначив очільник Львівщини.

Також він додав, що БФ «Help Heroes of Ukraine» підписав меморандуми зі ЗСУ та МВС, завдяки чому надає допомогу через офіційні запити, а ліцензія, яку вдалося отримати від уряду США, дозволяє закупляти товари подвійного призначення, зокрема військову амуніцію, та експортувати їх на потреби української армії.

«Учора ми знову зустрілися у Львівській ОВА з президентом БФ «Help Heroes of Ukraine» Ігорем Терлецьким, директором Фонду Романом Заболотовським та директором представництва Фонду в Україні Володимиром Заболотовським. І перше запитання, яке вони поставили: «Чим ще ми можемо допомогти нашим Героям?» Насамперед передав величезну подяку від усіх наших захисників та розповів про актуальні потреби, які вони скеровують нам. Дякую за те, що оперативно реагуєте на всі запити Львівської ОВА щодо потреб наших воїнів, зокрема і військових формувань зі Львівщини. Дякую, що з кожним днем лише нарощуєте свій запал допомагати Батьківщині. Дякую українцям, американцям і всім людям доброї волі, які об’єдналися довкола справи, яка суттєво наближає перемогу України», - наголосив Максим Козицький.

Переглядів: 0