Максим Козицький подякував Lions Club Lviv за утеплення притулку для дітей у Львові

Один з останніх проєктів клубу – ремонт притулку для дітей служби у справах дітей Львівської ОДА.

Сьогодні, 3 листопада, начальник Львівської обласної військової адміністрації зустрівся з представниками благодійного фонду «Клуб Левів міста Львова» (Lions Club Lviv).

Цей клуб представляє у місті найбільшу у світі благодійну організацію Lions Club International, яка об'єднує понад 46 тисяч клубів у більш як 200 країнах світу і налічує понад 1,4 мільйона членів.

Від початку широкомасштабного вторгнення росії в Україну учасники Львівського Клубу активно долучилися до гуманітарної допомоги тим, хто постраждав внаслідок війни. Члени Клубу були залучені до прийому та розподілу гуманітарної допомоги, яку надсилали осередки Лайонс Клубів із різних країн Європи та Америки.

Одним з останніх проєктів була участь представника Клубу Романа Монастирського у доброчинному забігу Lions Charity Run 2022, який відбувся у червні в США і Канаді. Учасники забігу подолали понад 1000 км від Чикаго до Монреалю, а зібрані кошти вирішили скерувати на фінансування ремонту Притулку для дітей служби у справах дітей Львівської ОДА, який розташований у Львові на вулиці Левандівській. Минулого місяця розпочали роботи зі зовнішнього утеплення будинку та ремонту даху. Їх планують закінчити до середини цього місяця.

Максим Козицький подякував учасникам Клубу за виявлену ініціативу.

«Обсягу коштів в обласному бюджеті не завжди вистачає на реалізацію усіх проєктів, тому ми готові їх реалізовувати разом із донорськими організаціями, які готові допомагати. В області є достатня кількість закладів соціального захисту, які потребують ремонту та оновлення, допомога таких організацій як Lions Club Lviv може стати каталізатором позитивних змін. Впевнений, що відновлення дитячого притулку на вулиці Левандівській буде хорошим прикладом для наслідування для інших організацій», – зазначив очільник Львівщини.

Президент Lions Club Lviv Іван Феськів розповів, що утеплення фасаду притулку обійшлося у понад 1 мільйон гривень.

«Гасло нашого Клубу – «We serve», що перекладається як «Ми служимо», але ми його підлаштували відповідно до місця народження нашого Клубу – «Ми служимо львівській громаді». Після утеплення фасаду ми плануємо здійснити внутрішні ремонтні роботи та благоустрій території навколо притулку. Ми віримо, що зможемо це зробити з допомогою європейських Лайонс Клубів та за сприяння місцевої влади», – наголосив Іван Феськів.

У межах зустрічі представники Львівського Лайонс Клубу заявили, що охоче долучатимуться до подібних проєктів у майбутньому та заохочуватимуть Лайонс Клуби з усього світу виявляти більшу підтримку у фінансуванні проєктів на території України.

Переглядів: 0