Максим Козицький передав Вифлеємський вогонь миру воїнам 103-ї бригади Сил ТрО ЗСУ, які зараз захищають Харківщину

Він також привіз їм генератори і понад тисячу комплектів зимової форми та взуття.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький відвідав українській землі, яку наші захисники та захисниці з 103-ї окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ звільнили від poсійського окупанта.

В межах візиту він подякував оборонцям зі Львівщини за службу, за те, що захищають своїх рідних, друзів, усіх нас і впевнено повертають Україні те, що їй належить. Їхньому командиру, полковнику Валерію Курку вручив подяку від Львівської ОВА, а також передав Вифлеємський вогонь миру, генератори і понад тисячу комплектів зимової форми та взуття.

«Привіз воїнам Вифлеємський вогонь миру – щоб сповнити теплом, відчуттям Різдва, присутністю Божої опіки. Також передав їм генератори і понад тисячу комплектів зимової форми та взуття. Дорогі воїни, ви – сила та гордість країни. Здоров‘я вам міцного, ще більше запалу, бийте нещадно ворогів і якнайшвидше повертайтесь додому з перемогою. Слава захисникам 103 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ! Повернемо кожен сантиметр нашої держави!», – зазначив Максим Козицький.

Переглядів: 0