Максим Козицький: на Львівщині небезпеки повітряних ракетних ударів не було

Минула доба на Львівщині пройшла спокійно та без оповіщень про повітряну тривогу.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький у Facebook.

''Щодо переміщених осіб, то нам вдалось прийняти і розселили ще 223 людини, а від початку повномасштабного російського вторгнення, за офіційними даними, Львівщина стала прихистком для 337 тисяч вимушених переселенців Загальна кількість внутрішньо переміщених, які зареєстровані в ЄІБД, становить 221 тисячу осіб. З них 71 тисяча – діти'', - зазначив очільник області.

Поліція Львівщини за минулу добу опрацювала 1 515 звернень від громадян щодо підозрілих людей та об‘єктів і продовжує забезпечувати правопорядок

''За минулу добу 13 970 осіб перетнули державний кордон на виїзд на всіх пунктах пропуску Львівської області. Від 24 лютого ця кількість становить 1 мільйон 883 тисячі осіб'', - додав Максим Козицький.