Максим Козицький дав старт Всеукраїнським велозмаганням «Львівська сотка»

Сьогодні, 7 травня, у Львові розпочалися наймасштабніші Всеукраїнські змагання з велоспорту «Львівська сотка» при загальній кількості 500 учасників з усієї України.

Змагання стартували на вулиці Стрийській у Львові.

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький привітав учасників і дав стартовий постріл.

«Готові приймати на Львівщині навіть такі потужні велоперегони як Giro d'Italia!

Вкотре переконався у цьому сьогодні під час старту традиційного Всеукраїнського веломарафону «Львівська сотка». Понад пів тисячі велосипедистів, десятки кілометрів дороги, ідеальна організація та високий рівень мотивації учасників!

Якщо пропозиція глави МЗС Італії Антоніо Таяні провести перший етап престижної велогонки Giro d'Italia наступного року в Україні почне реалізовуватись практичними організаційними кроками, Львівщина претендуватиме на проведення цих змагань. Для цього управління молоді та спорту Львівської ОДА у партнерстві з федераціями вже напрацьовує можливі маршрути.

Дякую учасникам та організаторам заходу. Вже у чотирнадцяте ця подія відбувається на Львівщині та другий рік поспіль із благодійною метою – своїм стартовим внеском учасники фінансово допомагають нашим захисникам і захисницям. Бажаю кожному та кожній показати свій найкращий результат! Прямуємо до нашої спільної найважливішої перемоги!», – зазначив очільник Львівщини.

Цьогорічні змагання відбуваються  під гаслом United We Stand.

Учасники перегонів мають можливість не лише випробувати свої сили на велосипеді, але й підтримати Збройні Сили України, оскільки кошти зі стартових внесків будуть передані на потреби ЗСУ. Вже другий рік поспіль однією з ключових цілей цього веломарафону є збір коштів для підтримки військових.

Перших фінішерів чекатимуть вже о 13:00. Загалом щоб здолати дистанцію у 85 кілометрів, учасники матимуть 4,5 годин. За підсумками змагань будуть визначені переможці у чоловічому та жіночому абсолюті.

На маршруті частково обмежений рух транспорту.

Організатори: управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, Львівська обласна федерація велоспорту та громадська організація «Львівський велосипедний клуб»

Зазначимо, що «Львівська сотка» відбувається двічі на рік – навесні та осінню.

Читайте також: Осіння «Львівська сотка» зібрала понад триста учасників: хто став переможцем