Максим Козицький дав поради мешканцям області як максимально допомогти енергосистемі країни

Вранці окупант завдав ракетних ударів по об‘єктах критичної інфраструктури в деяких областях України. Щоб ліквідувати наслідки, в окремих регіонах оператори розподільчих мереж (обленерго) запровадили локальні обмеження споживачів в межах областей.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

"Ситуація на Львівщині: графіки погодинних відключень, які я анонсував вчора вночі, наразі скасували. Дякуємо нашим воїнам, які втримали мирне небо над Львівщиною і захистили важливі для життя області об‘єкти. Тепер ми з вами маємо максимально допомогти енергосистемі країни", - зазначив очільник Львівщини.

Зокрема необхідно:

  • вимкнути усі побутові прилади, в яких нема нагальної потреби.
  • найбільш енерговитратні прилади найкраще вмикати з 23:00 до 08:00. До таких належать: електрообігрівач, бойлер, електроплита, мікрохвильова піч, пральна машина, електрична духова шафа, електрочайник, кавоварка, праска, посудомийна машина, кондиціонер, зарядні пристрої, порохотяг, комп’ютер, телевізор.
  • підприємцям радять не вмикати рекламні вивіски та підсвітки.

"Від кожного і кожної з нас залежить, чи зможемо ми втримати баланс в енергосистемі і не допустити аварійних пошкоджень електромереж через перенавантаження", - наголосив Максим Козицький.

Переглядів: 0