Максим Козицький зустрівся із родинами Героїв Небесної Сотні

Сьогодні голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся із членами родин Героїв Небесної Сотні. На зустрічі також були присутні постраждалі учасники революції та волонтери. Говорили про соціальне забезпечення та підтримку родичів загиблих активістів, а також про належне вшанування пам’яті Героїв у День Гідності та Свободи.

Батьки загиблих та поранені під час революції ставили питання, які їм досі не вдавалось вирішити. Зокрема, скаржились на брак у аптеках необхідних ліків, які мають право безоплатно отримати за рецептами лікарів та затримки із щорічним медичним обслуговуванням.

Також просили про посилення соціального супроводу членів сімей Героїв та постраждалих учасників Революції Гідності.

«Цього року завершується дія програми соціальної підтримки Героїв Небесної Сотні, за якою родини отримували відшкодування оплати за житлово-комунальні послуги та доплати до пенсій батькам та дружинам Героїв Небесної Сотні. Ми просимо залучити нас до розроблення нової програми на наступні кілька років. Це дасть можливість їх сім’ям отримати додаткові соціальні гарантії», - сказала сестра  Героя Небесної Сотні Леся Лисак.

Усі питання Максим Козицький взяв на особистий контроль та доручив відповідальним структурним підрозділам ОДА сприяти їх розв’язанню.

«Усі питання не залишиться без нашої уваги та реагування. Зі свого боку максимально долучимося до їх вирішення, залучимо райдержадміністрації та об’єднані територіальні громади», - зазначив очільник області.

Обговорили також проведення в області заходів із нагоди Дня Гідності та Свободи.

З урахуванням вимог карантину, тематичні заходи переважно проводитимуть онлайн. У храмах проведуть панахиди за загиблими та молебні за Україну.

Зазначимо, 20 Героїв Небесної Сотні родом зі Львівщини.  Постраждали під час Революції Гідності 223 мешканців області (9 осіб померло), 127 отримали легкі тілесні ушкодження; 69 – тілесні ушкодження середньої тяжкості; 27 – тяжкі тілесні ушкодження.  67 осіб мають статус особи з інвалідністю внаслідок війни.

Переглядів: 7