Магістральний водогін «Гірне-Дрогобич передали у комунальну власність

Тут провели роботи з прокладання водопровідних мереж.

Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОВА  передав у комунальну власність об’єкт інженерної інфраструктури водопровідно-каналізаційного господарства за проєктом «Перенесення магістрального водогону «Гірне-Дрогобич» з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації у Дрогобицькому районі Львівської області» Дрогобицькій територіальній громаді.

Нагадаємо, що у межах гірничого відводу рудника № 2 ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал» в 2017 році утворилося провалля земної поверхні. Для запобігання надзвичайної ситуації, а саме подальшого провалу магістрального водогону, прийняли рішення перенести водопровід з аварійної зони.

За кошти з резервного фонду державного бюджету в сумі  24747,520 тис грн провели роботи з будівництва загалом 1353,537 м.п. водопровідних мереж (аварійної гілки).

На сьогодні виконали основні передбачені роботи з прокладання  водопровідних мереж, а також запланували здійснити безпосередню «врізку» в існуючий магістральний водогін  «Гірне-Дрогобич».

Завершення реалізації проєкту дасть можливість забезпечити безперебійним, надійним водопостачанням 97,6 тисяч мешканців м. Дрогобич, м. Стебник, с. Болехів, с. Модричі Дрогобицького району Львівської області.