Любі наші захисники, борці справедливості та миру нам!

14 жовтня традиційно відзначають День захисника, що припадає на свято Покрови абсолютно природно єднає багато поколінь людей, котрі жили на цій землі впродовж віків і захищали її від різних загарбників.

Це свято особливе своєю душевністю та повагою до тих, хто своєю мужністю та героїзмом захищав незалежність та територіальну цілісність України Свята справа захисту України єднає кожного з нас в єдину, сильну націю, яка готова долати всі перешкоди аби стати одним цілим.

Український народ готовий зі зброєю в руках рішуче відстоювати незалежність та територіальну цілісність держави. Ми повинні ростити нове покоління на прикладі сьогоднішніх захисників України. У цей день ми всі щиро бажаємо кожному із вас міцного здоров’я, внутрішнього миру, сили духу та натхнення захищати Батьківщину, майбутнє наших дітей. Нехай повсюди і завжди оберігає вас Покров Пресвятої Богородиці. І нехай повсякчас надихає вас приклад наших незламних предків аби не зупинятись, а іти тільки впевнено та гордо за свою націю вперед.

З повагою

Голова                                                                           Голова

Яворівської районної                                               Яворівської районної

державної адміністрації                                          ради

Ігор Самардак                                                             Володимир Сичак

Переглядів: 314