Львівський район: під час випасання худоби люди натрапили на артилерійський снаряд часів ІІ Світової війни

Рятувальники закликають дотримуватись правил безпеки у разі виявлення вибухонебезпечної знахідки.

26 березня о 17:37 до рятувальників надійшло повідомлення про те, що в с. Ситихів Львівського району під час випасання худоби виявили 122 мм артилерійський снаряд часів II Світової війни.

Боєприпас вилучили та знищили.

Головне управління ДСНС України у Львівській області звертається з проханням дотримуватись правил безпеки у разі виявлення вибухонебезпечної знахідки.

«Не наражайте себе на небезпеку: ні в якому разі не торкайтесь небезпечного предмету, не переносьте та не розбирайте його, не кидайте у багаття – це дуже небезпечно! Негайно повідомте про небезпечну знахідку за номером «101» або «102»!», - наголошують рятувальники.