Львівський Оборонний Кластер передав для рятувальників ДСНС України дві тисячі бронежилетів

Передача бронежилетів відбулась сьогодні, 10 листопада, в межах підписання меморандуму про співпрацю між ЛОК та ДСНС України

Загалом, Львівський Оборонний Кластер уже передав понад 85 тисяч бронежилетів для захисників на передову, у тому числі рятувальникам.

Відтак, 12 управлінь ДСНС у різних областях України отримували броню зі Львова. Це ДСНС Харківської, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Миколаївської, Чернігівської, Кіровоградської, Одеської, Тернопільської, Полтавської та Сумської областей.

Цього разу одразу 2 тисячі бронежилетів передали ДСНС України, аби закрити нагальні потреби служби.

«Скільки вже життів врятували наші рятувальник. скільком людям вони допомогли дістатися до безпечніших місць, скільки загасили пожеж, розібрали завалів, ліквідували ворожих боєприпасів. Рятувальники – одні з перших, кому доводиться прибувати на місце подій – у сам їх епіцентр. Робота ДСНС пов’язана з постійним ризиком. Тому команда ЛОК не могла залишатися осторонь. Адже наш девіз і наш намір — захистити усіх професіоналів, які працюють у зоні бойових дій, прифронтових районах та щойно звільнених територіях. Сьогоднішнє підписання меморандуму про співпрацю між ЛОК і ДСНС — це ще один крок до нашої Перемоги», – наголосив голова правління ЛОК Максим Плєхов.

Переглядів: 0