Львівський Оборонний Кластер отримав відзнаку від ДСНС України за допомогу рятувальникам

Команда Львівського Оборонного Кластеру отримала відзнаку за допомогу мужнім рятувальникам – героям без зброї. Відзначення відбулося днями у Києві.

«Вже вдруге відбулося нагородження небайдужих представників громадськості, волонтерського руху та міжнародних фондів в рамках символічної акції «Друзі ДСНС». Усі вони у різний спосіб підтримують та допомагають рятувальникам, однак об’єднані однією метою – підтримати тих, хто щодня докладає надзвичайних зусиль задля захисту України та її народу від наслідків надзвичайних ситуацій, спричинених, зокрема, повномасштабним вторгненням з боку російської федерації», - йдеться на сайті ДСНС.

Серед лауреатів - Львівський Оборонний Кластер. Це основний координатор волонтерського руху в Україні з виготовлення бронежилетiв. Спеціалісти ЛОКу на сьогодні забезпечили захистом 4 класу більш ніж 4 тисячі рятувальників ДСНС. Життя рятувальника безцінне – проте захист, який уберігає його – має свою ціну.