Львівський обласний молодіжний центр запрошує на інтелектуальну гру та тренінг про ментальне здоров’я

Львівський обласний молодіжний центр, який з перших днів повномасштабного вторгнення розгорнув на своїй базі волонтерський центр, вже відновив профільну діяльність та розпочав організацію заходів, які покликані допомогти молоді відновитись, набратись сил та впоратись з емоціями у час війни.

«Розмовляючи з молодими людьми, розуміємо, що їм бракує спілкування та бракує інших людей, з якими можна вільно обговорити непрості теми у цей складний час. Наші заходи покликані стати своєрідною платформою для цього. Тому запрошуємо усіх охочих на тренінги по ментальному здоров'ю, адже запити на це є великими. І звичайно, ігри «Що? Де? Коли», які завжди користувались популярністю, у воєнний час допоможуть на деякий час відпочити від постійної тривоги та неспокою довкола. Тож закликаємо приходити та брати з собою друзів» – зазначає тимчасово виконуючий обов’язки директора Іван Сапса.

У п’ятницю команда організовує інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?». Тематика «Незалежна Україна». Під час гри команди змагатимуться за лідерство у знанні історії та розвитку України за роки незалежності. Захід розрахований на 5 команд, до яких увійдуть від 3 до 6 гравців. Відбудеться він у Науковій бібліотеці ЛНУ імені Івана Франка, участь можлива за попередньою реєстрацією за посиланням.

Також в цю неділю відбудеться тренінг «Ментальне здоров’я під час війни», який проведе лікарка-психотерапевт Ольга Кітура. Учасники зможуть поспілкуватись про те, як жити в сучасних реаліях, як на нас впливає війна і що потрібно робити, щоб не було проблем із психічним здоров’ям. Захід відбудеться 29 травня о 17:00 у молодіжному центрі, що на вулиці Винниченка 12 (другий поверх). Участь є безкоштовною за попередньою реєстрацією за посиланням.

Нагадуємо, що завдяки хабу «СпівДія», що діє на базі центру, кожен охочий може отримати безкоштовну індивідуальну консультацію з психологом, зареєструвавшись у цій формі.

Переглядів: 0