Львівський обласний молодіжний центр у жовтні відвідав «ІмпактБусом» молодь чотирьох громад

У жовтні обласний молодіжний центр здійснив чотири візити до молодих людей у громади області з проєктом «ІмпактБус», а також один виїзд спільно з Українською академією лідерства та управлінням молоді та спорту в рамках проєкту «Об'єднані».

5 жовтня відбувся виїзд до молоді зі Східницької громади. Основною темою зустрічі була співпраця з владою, також говорили про те, які кроки потрібно зробити, щоб створити молодіжний центр у Східниці. Також молоді було цікаво послухати про емоції, як їх виражати та як боротись зі страхами.

«Від сьогоднішньої зустрічі, ми отримали багато позитивних емоцій, для нас це було  неочікувано. Вчителі розповіли, що це буде дуже серйозно, хоча тема і була непростою, але нам її подали цікаво. Ми хочемо й надалі спілкуватись з командою молодіжного центру,  аби отримувати поради для роботи» - зазначила учасниця тренінгу.

19 жовтня обласний молодіжний центр здійснив візит у Миклашів Підберізцівської громади. Засновниця апсайклінгу «Potrib» Ілона Шевчук, на прикладі своєї справи розповідала про те,  як відкрити власну справу, де взяти кошти, з ким співпрацювати та як зрозуміти, що ти готовий/ва розпочати працювати на себе. Досліджуючи потреби молоді, що були на зустрічі, команда центру виявила, що їм бракує впевненості, спілкування та комунікації у цей складний час, а також коштів на реалізацію ідей.

Також для молоді Підберізцівської громади у жовтні провели виїзний тренінг у межах обласного проєкту «Об’єднані», який спільно реалізовує Українська академія лідерства та молодіжний центр. Разом з учасниками обговорювали волонтерство, розробляли проєкти, які молодь може організувати у своїй громаді. Навчались, дискутували, обговорювали та спілкувались у неформальній обстановці цілий день.

25 жовтня разом з Головою пластового осередку Самбора Романом Керелюсом, команда центру побувала у Червонограді. Тут з учасниками обговорили тему молодіжного лідерства та те, яким повинен бути лідер. Молодь активно дискутувала під час тренінгу і кожен міг визначити, якими навичками він володіє вже зараз для того, щоб бути лідером. Молоді люди також поділились тим, що бракує коштів та можливостей на реалізацію ідей та потребують розуміння, підтримки та віри у себе. Команда центру познайомилася  з амбітними людьми, які незважаючи на свій молодий вік, вже мають багато  досягнень та чітко бачать цілі на майбутнє.  Зокрема, це Владислав, який разом з друзями планує створити свою громадську організацію. Основна її мета — це поширення націоналістичних ідей серед молоді для впливу на патріотичне виховання та збереження українських традицій.

А 26 жовтня разом з комунікаційницею Львівського обласного пластового центру Юлією Кравченко команда центру завітала до молоді Жовтанецької громади. Розповіли молодим людям, що таке національно-патріотичне виховання та які організації займаються вихованням молоді. Зокрема, Юля розповіла чим займається Пласт і в деяких учасників виникло бажання створити станицю у своїй громаді. Через повітряну тривогу, тренінг відбувся в укритті.

Нагадаємо, «ІмпактБус» — краща практика молодіжної роботи в Україні 2021. За минулий рік команда проєкту відвідала  20 громад.  Участь у візитах взяли приблизно 700 молодих людей.

«Попри повітряні тривоги, попри відключення світла, ракетні обстріли і постійну небезпеку від росіян, ми разом з нашим управлінням молоді та спорту та з молодіжними організаціями продовжуємо працювати над розвитком молоді у нашій області. Це велика цінність, що ми маємо можливість у таких екстремальних умовах це робити. Загалом, з початку року, ми вже здійснили понад 30 таких візитів у 25 громад Львівщини. На найближчий час ще плануємо декілька виїздів - до молоді у Жидачівську, Славську, Бориславську, Судововишнянську громади. Тих молодих людей, які себе найкраще проявлять під час тренінгів ми згодом запрошуємо до Львова на одноденне навчання. Найздібнішим з них надаємо довготривалу менторську підтримку в особистому розвитку і продовжуємо підтримувати їх у цей непростий час», - зазначив т. в. о. керівника Львівського обласного молодіжного центру Іван Сапса.

Для того, аби ІмпактБус приїхав до вашої громади, необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Зверніть увагу,  що в  реєстраційній формі розміщений календар з вільними датами візиту, ви можете обрати зручний для вас час, а також зазначити проблеми, з якими стикається молодь вашої громади. Врахуйте, що виїзди відбуваються щосереди (1 раз на тиждень) за таким графіком:  лютий- квітень (включно), червень-серпень, вересень-листопад.

Переглядів: 0