Львівський обласний молодіжний центр профінансує реалізацію семи проєктів завдяки британській підтримці

На реалізацію ініціатив виділять майже 36 тисяч гривень.

Львівський обласний молодіжний центр визначив переможців конкурсу  «Лава ідей». 7 молодіжних команд отримають співфінансування на втілення своїх ініціатив. Реалізація цього проєкту стала можлива завдяки тому, що у березні Львівський обласний молодіжний центр виграв грант від Британської ради в Україні при Посольстві Сполученого Королівства. Центр отримав фінансування на розвиток молодіжних ініціатив області в розмірі 400 тисяч гривень.

«Завдяки партнерству з Посольством Сполученого Королівства, ми змогли додатково залучити ресурси у молодіжну галузь області. Це кошти, котрі будуть вкладені у розвиток молоді і найближчим часом молоді люди у семи громадах відчують їхній вплив. Ці кошти будуть спрямовані на реалізацію молодіжних ініціатив, які вирішуватимуть конкретні проблеми, які має зараз молод», – зазначив т.в.о. директора обласного молодіжного центру Іван Сапса.

Відтак, вже на початку квітня молодіжний центр став партнером Британської ради в Україні та розпочав реалізацію проєкту «Лава Ідей». На участь в проєкті подалися 11 команд молоді, котрі пройшли навчання від експертів молодіжного центру. Навчання відбувалося в онлайн-форматі впродовж тижня. За цей час учасники проходили теми проєктного менеджменту, командотворення і навчилися презентувати свої проєкти. Вісім команд розробили проєкти, які минулого тижня презентували перед конкурсною комісією.

Конкурсна комісія обрала 7 ініціативних груп молоді, які змогли отримати на реалізацію своїх проєктів майже 36 тисяч гривень.

Зокрема, завдяки підтримці проєкту молодіжна рада Рава-Руської громади зможе створити клуб настільних ігор для молоді віком 14-25 років. Реалізувати ініціативу планують вже в травні.

Волонтерська ініціатива «Теплосердні» з Дрогобицької громади планує у межах свого проєкту підвищити обізнаність молоді громади з культурного волонтерства у час війни та спільно з учасниками реалізувати мінімум два волонтерські заходи.

Молодіжний простір «Вперед і Вгору» Добросинсько-Магерівської громади створить клуб творчої молоді «АРТ-LIFE» для активізації творчої та талановитої сільської молоді 14-35 років з креативними, мистецькими ідеями та розвитку напрямків мистецтва.

Громадська організація «СУВІАТО» отримає фінансування на залучення і стимулювання ветеранів до соціальної адаптації, шляхом створення різного роду активностей задля фізичного та емоційного відновлення.

СтудУряд ЛНУ реалізує проєкт для розвитку лідерських якостей школярів з усіх куточків Львівської області. Головним завдання проєкту стане створення для молоді можливостей проявити та розвинути себе як молодого лідера, отримати нові знання та досвід, що у майбутньому допоможе їм самореалізуватись в тій чи іншій сфері діяльності.

Громадська організація «Просвіта» з Буської громади планує реалізувати комплексний проєкт, що спрямований на вирішення трьох проблем: браку сексуальної освіти, рівня екологічної свідомості та браку майданчиків для тренування ерудиції. Члени команди вважають, що лекції, практичні навички з висадки рослин, систематичні зустрічі читацького клубу вирішать ці проблеми.

Молодіжний простір «Гармидер» з Городоцької громади реалізує проєкт для розвитку можливостей для самореалізації та соціалізації молоді Городоччини, зниження рівня стресу та тривожності, пов'язаних з психологічним впливом війни та закінченням навчального року. Планують залучити до соціальної активності і внутрішньо переміщену молодь.