Львівський музей історії релігії запрошує на цікаві заходи до Дня Св. Валентина

Цікаві романтичні історії Львова, які надихають і чарують, а інколи, жахають і спопеляють душу, майстер-клас, концерт духовної музики чекають львів’ян і гостей міста у Львівському музеї історії релігії.

Графік подій:

15:00  – майстер-клас «Тепло сердець». Учасники будуть розмальовувати дерев’яні підсвічники і робити декупаж.

Розпис по дереву – один із найдавніших видів декоративно-прикладного мистецтва. Ще з давніх часів вироби з дерева були не тільки предметом побуту, а й оберегом для кожної сім'ї. Такі підсвічники, ще й розмальовані своїми руками, неймовірно красивий і стильний елемент декору квартири або будинку.

16:00 -  костюмована екскурсія «Кохання крізь століття». На що здатне кохання? Відвідувач познайомиться з відьмою Урсулою, ченцем ордену домініканців Мартіном Ґруневеґом, почує романтичні історії заможного вірменина Івашка Тихновича і найбагатшої спадкоємиці Речі Посполитої  Гальшки Острозької.

17:00  – концерті органної музики. Присутні почують музику різних митців і часових періодів. Неймовірне поєднання органу, флейти Пана, саксофону і цифрового акордеону створить чарівну атмосферу і не залишить байдужим.

Телефон для попереднього запису: 0677021321 (Катерина).

Переглядів: 4