Львівський музей історії релігії запрошує на розважально-пошуковий квест «Середньовічним підземеллям Домініканського костелу»

Під час квесту учасники зможуть дізнатися хто такі ченці-домініканці, як звати засновника Домініканського ордену, розшукати диво-карту, знайти стару жебрачку, відьму, Юрія Змієборця.

Усі спробують дослідити, як у невеличкому підземеллі розмістився із церквами, монахами й мирянами величезний монастир.

Екскурсії-квести відбудуться 21 і 23 червня о 13 годині. Ціна – 50/30 гривень.

Телефон для попереднього запису: 0677021321 (Катерина).

Інформаційна довідка: Ці підземелля вважаються одними із найстаріших на території міста Львова. Існують версії, що стіни підземних ходів  - це не що інше, як залишки стін палацу князя Лева – сина Данила Галицького, який заснував місто. І вік яких сягає ще далекого 13 століття. Приблизно у цей період монахи ордену домініканців прибувають до Львова і зводять свій монастир. Згодом, а саме у середині 18 століття повстає новий величний бароковий храм. Велика заслуга при будівництві храму належить відомому військовому інженеру та архітектору – Яну де Вітте. Завдяки його проекту ми і до сьогодні можемо милуватися мальовничою красою храму, сучасна назва якого –  греко-католицька церква Пресвятої Євхаристії.

Переглядів: 0