Львівський ІТ Кластер та Львівська ОВА передали воїнам 24 ОМБр імені Короля Данила сучасну техніку

Львівський ІТ Кластер у партнерстві з Львівською ОВА передав бригаді старлінки, звичайні та захищені ноутбуки, дрони, а також 3D принтери.

За словами СЕО Львівського ІТ Кластера Степана Веселовського, вся техніка пристосована до умов, в яких її будуть використовувати.

«Запит, який прислади із 24 ОМБр, був максимально деталізованим. Ми закупили все необхідне та захищене обладнання, наприклад, протиударні ноутбуки, які хлопці та дівчата можуть використовувати в польових умовах та не хвилюватись щодо їхнього робочого стану. Окрім цього, передаємо старлінки, щоб у зоні бойових дій був надійний зв’язок, все це можна пристосувати до роботи на фронті. Ми раді, що маємо можливість допомагати і будемо робити це і надалі», – підкреслив він.

Всього ЗСУ відправлять 10 старлінків, 10 ноутбуків, 3 принтери з витратними матеріалами та 5 дронів. Як зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, кожна одиниця цього обладнання зараз є вкрай необхідною воїнам.

«Війна стосується всіх, перемога залежить від того, як ми виборюємо її – співпрацюємо, закриваємо запити, підтримуємо захисників та захисниць на фронті. Дякую Львівському ІТ Кластеру за те, що завжди швидко відгукується на всі запити Львівської ОВА щодо потреб воїнів. Разом захистимо та підтримаємо тих, хто цілодобово захищає нашу державу. Нехай кожен захисник повернеться додому з перемогою!», – наголосив він.

Прийняв обладнання головний сержант мотопіхотного батальйону 24 ОМБр імені Короля Данила майстер-сержант Іван Татауров.

«Зараз 24 бригада виконує бойові завдання на східному напрямку, щодня виборює нашу свободу та життя. Дякую Львівській ОВА та ІТ Кластеру за підтримку в цій боротьбі. Ця війна відбувається у сучасних реаліях, тому ми маємо шукати сучасні способи її ведення. ЗСУ повинні обходити ворога в технічних аспектах – це обладнання справді їм допоможе», – зазначив Іван Татауров.

Він також вручив очільнику області та голові Яворівської РВА Ярославу Коминському святкові подяки від 15-го окремого гірсько-штурмового батальйону та прапор 24 бригади, який розробили на знак пошани до всіх, хто боронив і боронить Україну.

Нагадаємо, раніше в межах спільного проєкту Львівського IT Кластера та Львівської ОВА «SKY» командування ПвК «Захід» отримало спецтранспорт для переміщення важкої військової техніки.

Переглядів: 0