Львівський ІТ Кластер передав 75 систем Starlink для потреб воїнів

Термінали супутникового зв'язку передадуть захисникам і захисницям, які виконують завдання в районах бойових дій.

Сьогодні, 3 травня, у межах співпраці зі Львівською ОВА Львівський ІТ Кластер передав для потреб українських захисників і захисниць 75 терміналів Starlink.

Як повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, термінали передадуть військовим, підрозділи яких виконують завдання в районах активних бойових дій. Це дозволить їм мати безперебійний доступ до резервних каналів зв'язку.

«Дякую Львівському ІТ-Кластеру за чергову допомогу. Більшість проєктів, які ми реалізуємо спільно, спрямовані на допомогу цивільному населенню області, зокрема це встановлення камер спостереження, а також оновлення обладнання ПвК «Захід» для кращого захисту від ракет ворога. Завдяки ІТ Кластеру ми забезпечили цивільну інфраструктуру додатковими джерелами зв'язку. Старлінки, які нам передали сьогодні, ми спрямуємо на потреби бригад, які перебувають на фронтових та прифронтових територіях. Ми постійно отримуємо запити від військових щодо покращення забезпечення зв'язком, тому усі старлінки, які ми отримали сьогодні, ми передамо військовим, щоб вони мали постійний доступ до інтернету та зв’язку за будь-яких умов», – наголосив Максим Козицький.

СЕО Львівського ІТ Кластера Степан Веселовський, розповів, що це лише один із проєктів, які кластер реалізовує спільно з обласною військовою адміністрацією.

«Один із напрямів, які ми для себе обрали – забезпечення критичної інфраструктури та військових додатковими каналами зв'язку. Нам приємно працювати зі Львівською ОВА, адже це для нас є підтвердженням того, що ці Старлінки точно спрямують туди, де їх найбільше потребують. ОВА має налагоджені контакти та зв'язки з усіма військовими підрозділами та чітко розуміє, хто потребує найбільше цього життєво важливого зв'язку. Я щиро радий, що ми надалі можемо допомагати, не зменшуємо обороти та працюємо до перемоги», – зазначив Степан Веселовський.

Додамо, за весь час діяльності проєкту спільнота Львівського ІТ Кластера передала Львівській ОВА 115 терміналів Starlink. Загалом з першого дня повномасштабного вторгнення Львівський ІТ Кластер забезпечив найважливіші заклади та установи західного регіону України понад 400 терміналами.

Переглядів: 4