Львівський історичний музей запрошує на екскурсії площею Ринок

Чергова екскурсія відбудеться вже завтра.

Найближча екскурсія «Сліди історії: площа Ринок у Львові» з відвіданням трьох локацій Музею запланована на неділю, 24 липня. Початок о 14:00 год. Вартість з особи: повна - 100 грн., пільгова - 50 грн. Замовлення за тел.: 0630621139 (Інфоцентр).

Зустріч: пл. Ринок, 6 о 14 год. щовівторка, щочетверга, щонеділі.

В супроводі фахового історика-дослідника учасники дізнаються про минуле площі та її мешканців, зрозуміють коли і як забудовано центральну площу міста, куди подівся готичний Львів, якою була атмосфера міста у XVI–XX ст. та як виглядає сучасне життя у львівських кам’яницях. Під час екскурсії буде можливість заглянути у дворики найцікавіших будинків площі й оглянути Італійське подвір'я і королівську Трапезну в Кам'яниці Корнякта (пл. Ринок, 6) та Лапідарій (виставку кам'яних пам'яток) у Чорній кам’яниці (пл. Ринок, 4). На екскурсантів також чекатиме археологічна пригода та знайомство з етапами становлення державності України на інтерактивній виставці «Historia Magistra Vitae Est – Наша державність» у Масарівській кам’яниці (пл. Ринок, 24).

Детальніше тут - https://cutt.ly/YL57EAN

Також у Музеї проводять едукаційні забави для дітей різного віку (квести, майстер-класи), вартість - 70 грн. Інформація і замовлення за тел.: 0672747666 (Скакун Наталія).

Переглядів: 0