Львівська ОВА розпочинає збір пропозицій щодо співфінансування містобудівної документації

Збір триватиме впродовж першого кварталу 2023 року.

Про це сьогодні повідомила директорка департаменту архітектури і розвитку містобудування Львівської ОВА Олена Василько під час робочої наради з представниками уповноважених органів містобудування та архітектури районних адміністрацій.

«Територіальні громади області мають підготувати і надати пропозиції щодо співфінансування заходів із розроблення містобудівної документації керівникам уповноважених органів містобудування та архітектури районних державних адміністрацій, беручи до уваги кошти, передбачені в місцевих програмах на розробку такого виду документації, та з розрахунком коефіцієнта платоспроможності своєї громади. Головні архітектори районів проаналізують ситуацію, сформують перелік населених пунктів, які першочергово потребують оновлення містобудівної документації, і передадуть цю інформацію нам. Ми визначимо, які з цих пропозиції мають реальний шанс бути втіленими до кінця року, і профінансуємо їх», – розповіла Олена Василько.

Під час наради також обговорили питання виконання функціональних обов’язків уповноваженими органами містобудування та архітектури районних державних адміністрацій, проведення містобудівного моніторингу, внесення містобудівної документації в систему містобудівного кадастру області, проблеми з кадровим забезпеченням, важливість втілення стратегії безбар’єрності та переваги використання «Альбому безбар’єрних рішень», необхідність встановлення прикордонної смуги, питання охорони культурної спадщини.

Переглядів: 3