Львівська ОВА продовжує роботу у напрямку оцифрування публічних послуг

12 травня, під головуванням заступника з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) начальника Львівської обласної військової адміністрації Олександра Кулепіна, відбулася нарада з керівниками структурних підрозділів Львівської ОВА. Метою заходу стало впорядкування переліку публічних послуг, що надаються структурними підрозділами та підготовка (актуалізація) їх інформаційних і технологічних карток.

Затвердження переліку адміністративних послуг, які є обов’язковими для надання через центри надання адміністративних послуг, та інших неадміністративних послуг сприятиме реалізації принципів державної політики, зокрема, принципів верховенства права, у тому числі законності та юридичної визначеності, оперативності та своєчасності, доступності та зручності для суб’єктів звернень.

За словами Олександра Кулепіна, кількість публічних послуг, що надають структурні підрозділи Львівської ОВА, не менше 120, тому надзвичайно важливим є виконання запланованих завдань, що сприятиме поліпшенню якості надання таких послуг структурними підрозділами.

Це дозволить реалізувати одну з цілей Управління з питань цифрового розвитку на 2022 рік, а саме «Оцифрування всіх публічних послуг, які надає Львівська обласна військова адміністрація».

Переглядів: 1