Львівська ОВА презентувала учасникам відбору на «Ігри Нескорених» проєкт «Ліга Нескорених»

У відбіркових змаганнях взяли участь 20 представників зі Львівщини.

Сьогодні, 5 травня, начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з учасниками відбіркових Всеукраїнських змагань «Ігри Нескорених», які представили на них Львівщину.

«Величезне дякую, що відгукнулись і прийшли на зустріч. Для нас велика честь бачити вас та мати можливість поспілкуватись. Кожен з вас багато пережив, ви продовжуєте боротьбу, боретесь та перемагаєте. Ви надзвичайно багато зробили для України і продовжуєте це робити. Гордий, що частина з вас представлятиме нашу державу на Іграх Нескорених. Але ви усі вже переможці, бо перемогли обставини, травми і заперечення», – зазначив очільник області.

Начальник управління молоді та спорту Львівської ОВА Роман Хім’як розповів про розвиток спортивної галузі області, зокрема можливості, які є для ветеранів, в тому числі в частині реабілітації.

Відтак, зупинились на роботі Національного реабілітаційного центру «Незламні» («Unbroken»), центру протезування та реабілітації Superhumans, а також програмі «Ліга Нескорених».

«Ліга Нескорених» – це серія проєктів та заходів, спрямованих на психологічну та фізичну реабілітацію військових засобами фізичної культури й спорту. Програма передбачатиме розвиток спортивної інфраструктури та окремі заходи як безпосередньо для учасників бойових дій, так і для членів їхніх сімей.

Обговорили присутні і такі проблемні питання, як безбар’єрність, зокрема в частині доступу спортсменів до спортивних споруд.

Зазначимо, що 28-30 квітня у Львові відбулися Всеукраїнські змагання «Ігри Нескорених», за результатами яких сформують національну збірну команду України для участі у міжнародних спортивних змаганнях Invictus Games-2023.

У відбіркових змаганнях взяли участь 203 воїни та ветерани. Учасники мали змогу проявити себе в одному чи двох з 9 видів спорту: легка атлетика, стрільба з лука, пауерліфтинг, плавання, настільний теніс, баскетбол на візках, волейбол сидячи, веслування на тренажерах та велоспорт.

У змаганнях взяли участь 20 представників Львівської області, з них 10 – вперше.

Медалі індивідуальних змагань вдалось вибороти Павлу Лозюку, Павлу Лучківу, Олександру Заставському, Івану Дрозду, Сергію Романовському, Дмитру Козаку, Павлу Піковцю та Сергію Шимчаку.

Ігри Нескорених (Invictus Games) – міжнародні мультидисциплінарні змагання серед колишніх та чинних військовослужбовців, які отримали поранення, захворювання або інвалідність під час / внаслідок служби.

VI Ігри відбудуться 9 - 16 вересня 2023 року у німецькому Дюсельдорфі.

Переглядів: 0