Львівська ОВА отримала відзнаку за сприяння у захисті прав бізнесу

Тимчасова спеціальна комісія Верховної Ради України (ТСК ВРУ) з питань захисту прав інвесторів відзначила посадовців, які у 2022 році найбільше допомагали захищати права бізнесу.

Голова парламентської ТСК з питань захисту прав інвесторів Галина Янченко вручила подяки та грамоти Верховної Ради партнерам у МВС, Міністерстві юстиції та інших органах державної влади.

Так, подяку від ТСК з питань захисту прав інвесторів отримав директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда.

«За значний особистий внесок у захист прав бізнесу та формування позитивного інвестиційного клімату України», - йдеться у тексті подяки.

«Львівщина – регіон, куди переїхало майже 30% всього релокованого бізнесу (для порівняння Закарпатська область - 17,9%, Чернівецька - 12,2%). Велика заслуга в цьому – голови ВЦА Максим Козицький і економічної команди Львівської ВЦА, які по-перше запустили програму фінансової допомоги релокованим підприємствам, а по-друге, приймали безпосередню участь в пошуку приміщень для релокації і допомагали налагоджувати контакти і контракти місцевим і релокованим виробникам», - зазначила голова ТСК Галина Янченко.

Нагадаємо, що від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну на Львівщину за сприяння департаменту економічної політики Львівської ОВА релокувались більше двох сотень підприємств, з них понад 160 розпочали свою діяльність. Кількість перевезених та новостворених робочих місць – понад 4 тис.

Переглядів: 2