Львівська ОВА, Басейнове управління водних ресурсів та Львівський фаховий коледж ЛНУП підписали угоду про співпрацю

Угоду ініціювали в межах зустріч студентів коледжу з представниками державних установ області.

З нагоди всесвітнього Дня водних ресурсів та всесвітнього Дня лісів, в межах проведення тижня циклової комісії екологічного напряму та хіміко-біологічних дисциплін у Львівському фаховому коледжі ЛНУП відбулася зустріч студентів з представниками державних установ області.

Участь у заходи взяли начальник управління охорони природних ресурсів департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОВА Володимир Діяк, начальник відділу регулювання природокористування та погодження діяльності департаменту екології та природних ресурсів Дмитро Козлінський та голова басейнової ради Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну Роман Туцький.

«Вірю, що такі зустрічі лише сприятимуть збереженню природи та підвищенню екологічної свідомості населення, бо студенти – це одна з рушійних сил нашої держави, бо саме вони стануть основою для відновлення країни після повномасштабного вторгнення росії», – наголосив Володимир Діяк.

Під час зустрічі студенти ознайомилися з особливостями роботи у сфері водного та лісових господарств області, дізналися про особливості охорони і раціонального використання водних ресурсів та природного біорізноманіття, зокрема, про роботу природоохоронних установ області та створення об’єктів природно-заповідного фонду.

Результатом зустрічі стало підписання угоди про співпрацю Львівського фахового коледжу ЛНУП з департаментом екології та природних ресурсів облдержадміністрації та Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну.

Переглядів: 7