Львівська опера презентує новий цикл концертів для дітей

Львівська національна опера починає рік з унікальної прем’єри: вже у січні в театрі презентують новий цикл інтерактивних дитячих концертів «Привіт, оперо!». Їх проведуть у Дзеркальній та Глядацькій залах й будуть розраховані на дітей різного віку.

Для дітей 2-4 років організують музичні забавлянки у Дзеркальній залі театру – інтерактивні концерти, де діти стануть активними учасниками музичної пригоди. 30 січня відбудеться перший концерт – «Післясвятковий переполох або «Як їжачок свою хатку чепурив».  Концерти розраховані для 40-ка маленьких слухачів.

А от для діток від 5 років й молодшого шкільного віку на головній сцені театру проведуть театралізовані дійства, де наймолодші глядачі разом з оркестром, балетом і солістами театру поринуть у чарівний світ опери та балету. Прем’єра такого концерту під назвою «Мандрівка чарівних звуків»  відбудеться 23 січня.

Організатори обіцяють щоразу нову тематику дитячих концертів з циклу «Привіт, оперо!», а також вже працюють над розробкою театралізованих екскурсій та яскравої сувенірної продукції й іграшок для дітей. Цикл концертів розроблений і відбудеться у співпраці із Центром музичного розвитку «TEMPO».

Афіша циклу дитячих концертів «Привіт, оперо!» в Львівській національній опері у січні:

«Мандрівка чарівних звуків»: театралізований концерт для дітей молодшого шкільного віку

23 січня, 12:00, Глядацька зала

«Привіт, оперо!», – вітає наш улюбленець Лис Микита, і запрошує малечу у загадковий світ опери та балету й сповнене пригод закулісся театру. Перша спільна мандрівка буде у пошуках 10 чарівних звуків. Лисові Микиті допомагатимуть у пошуках його вірні друзі, а також солісти опери, балету та оркестр Львівської національної опери.

Тривалість – 60 хв.

Квитки у касах та на сайті театру: https://bit.ly/3zqYAoH

«Післясвятковий переполох або Як їжачок свою хатку чепурив»: музичні забавлянки для дітей 2-4 років

30 січня, 11:00, Дзеркальна зала

Весела історія про нечупару Їжачка, що вирішив прибрати свою хатку після гучних зимових свят. Однак хто допоможе нашому герою позбирати усі різдвяні дзвіночки, барвисті гірлянди та новорічні дарунки? Колоритні музичні інструменти, дотепні музиканти, цікаві забави та багато веселої музики чекатимуть на малюків у інтерактивному концерті!

Тривалість – 45 хв.

Квитки у касах та на сайті театру: https://bit.ly/3K72ZC8