Львівська ОДА звернеться до Уряду щодо пришвидшення передачі Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ на баланс Нафтогаз Тепло

Перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик провів робочу нараду щодо підготовки до опалювального сезону в частині ТЕЦ Нового Роздолу та Новояворівська.

Участь у зустрічі взяв керівник департаменту паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства Львівської ОДА Богдан Кейван та керівник ТЕЦ Роман Зубик.

В межах зустрічі присутні напрацьовували шляхи вирішення передачі майнового комплексу ТЕЦів в управління ТОВ «Нафтогаз Тепло».

Також обговорили питання щодо встановлення тарифів на газопостачання в Новому Роздолі.

Відтак за підсумками зустрічі Львівська ОДА звернеться до Кабінету Міністрів України щодо сприяння в пришвидшенні передачі цільного майнового комплексу Новояворівської та Новороздільської ТЕЦ з балансу «АРМА» в управління ТОВ «Нафтогаз Тепло».

Натомість Нафтогаз Тепло надасть на розгляд Львівської ОДА пропозиції по тарифу для Нового Роздолу. Як наголосили в межах зустрічі тариф має бути економічно обгрунтованим, тому важливо належним чином вивчити усі його складові.

1 / 4
Переглядів: 0