Львівська ОДА у трійці лідерів серед публічних органів влади в номінації «Внутрішнє навчання публічних службовців»

Львівська ОДА зайняла 3 місце серед всіх публічних органів влади в Україні в номінації «Внутрішнє навчання публічних службовців». Відповідне рішення затверджене наказом Національного агентства України з питань державної служби (НАДС) від 21 жовтня 2021 року №169-21.

У трійці лідерів також Національне антикорупційне бюро України та Міністерство фінансів України.

«Ми перші серед всіх обласних адміністрацій в Україні у тому, щоб пропагувати та давати можливість держслужбовцям вивчати і користуватися цифровими інструментами для ефективної роботи. Ми свідомі того, що кожне навчання відображає рівень свідомості, і десь є подібним на процес вакцинації: кожному треба насамперед розуміти переваги цифрових інструментів Дія та Google та хотіти вчитися. Однак уже є певні результати: можна економити час на обдзвін, зібравши інформацію з цілої області через Google-форму. Вже знають про це з практики в Департамент освіти і науки Львівської ОДА. Так само більшість підрозділів переходять на е-календар, зменшується паперовий документообіг»,-  зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Зазначимо, що Національне агентство України з питань державної служби (НАДС) за сприяння Програми Ради Європи «Децентралізація і реформа публічної адміністрації в Україні» у серпні цього року оголосило конкурс «Кращі практики впровадження освітніх інновацій у системі професійного навчання державних службовців, голів місцевих державних адміністрацій, їх перших заступників та заступників, посадових осіб місцевого самоврядування та депутатів місцевих рад». Заявки приймали до 10 вересня.