Львівська національна опера завершує театральний сезон: анонси найближчих концертів

У неділю, 19 червня, Львівська національна опера завершує 122-ий театральний сезон. Глядачі мають змогу впродовж останніх двох тижнів діяльності театру у цьому сезоні, переглянути і почути справді найкраще: світову оперну та балетну класику – опери «Богема» і «Тоска» Дж. Пуччіні, гала-концерт з найкращих фрагментів з опер Дж. Верді та балет «Жізель» А. Адана, а також українську містичну феєрію «Коли цвіте папороть» Є. Станковича.

Цьогоріч у театрі вперше спеціально до закриття сезону підготували і святковий бал для наймолодших глядачів – дітей 2-4 років разом із батьками запрошують на «Бал іграшок», що відбудеться у Дзеркальній залі театру.

Спеціальні концерти української музики відбудуться на камерній сцені – у Дзеркальній залі театру. Концертна програма 15 червня «Життя є світло людей» буде присвячена виключно творчості сучасного львівського композитора Юрія Ланюка, з нагоди ювілею митця, а у день завершення сезону виступатиме ще один знаний львівський колектив – Галицький академічний камерний хор.

Цьогоріч Львівська національна опера вперше долучається до театрального фестивалю із 23-річною історією «Мельпомена Таврії». Фестиваль традиційно відбувався у Херсоні, однак цьогоріч місто проведення перебуває під окупацією, тож фестиваль змінює формат – театри-учасники не привезуть вистави до Херсона, а показуватимуть їх на своїх майданчиках. Львівська національна опера з цієї нагоди показуватиме феєрію «Коли цвіте папороть» Є. Станковича, символічно долучившись до фестивалю разом із іншими 57-ми театрами із 11 країн світу.

Львівська опера традиційно завершує сезон, однак не зачиняє двері для відвідувачів та слухачів. Впродовж літньої відпустки театр можна буде відвідати, щоб оглянути інтер’єр, а також насолодитися камерною інструментальною музикою у Дзеркальній залі театру.

Вже відомо, коли театр розпочне наступний 123-ій сезон, а також, що виконуватиме у новому сезоні. Отож насолоджуватися виставами на головній сцені театру глядачі зможуть з 29 липня, а розпочинати сезон будуть опери та балети виключно української музики.

Варто зазначити, що для колективу театру, як і для всіх українців, це був один із найважчих сезонів, спочатку у зв’язку із ковідними обмеженнями, потім – воєнними діями. Багато планів театру, на жаль, не були реалізовані. Однак, попри все, театр продовжує працювати, адже не вперше у своїй історії переживає кризові часи для всього людства, у які мистецтво лікує душі людей.

Події Львівської національної опери, що завершують 122-ий театральний сезон:

Концерт «Життя є світло людей» з нагоди 65-ліття композитора Юрія Ланюка

15 червня, середа о 18:00 (Дзеркальна зала)

Квитки: https://lviv.kontramarka.ua/uk/koncert-zitta-e-svitlo-ludej-74816.html

Феєрія (фолькопера-балет) «Коли цвіте папороть» Є. Станковича

16-17 червня, четвер-п’ятниця, о 18:00 (Глядацький зал)

Квитки: https://lviv.kontramarka.ua/uk/premera-koli-cvite-paporot-43355.html

Концерт «Верді-Гала» 

18 червня, субота о 18:00 (Глядацький зал)

Квитки: https://lviv.kontramarka.ua/uk/verdi-gala-64366.html

Інтерактивний дитячий концерт «Бал іграшок»

Привіт, оперо! Забавлянки для дітей 2-4 років

19 червня, неділя о 11:00 (Дзеркальна зала)

Квитки: https://widget.kontramarka.ua/uk/widget182site11084/widget/event/100146954

Концерт Галицького академічного камерного хору

19 червня, неділя о 15:00 (Дзеркальна зала)

Опера «Богема» Дж. Пуччіні

19 червня, неділя о 18:00 (Глядацький зал)

Квитки: https://lviv.kontramarka.ua/uk/bogema-43354.html

Переглядів: 0