Львівська національна академія мистецтв святкує 75-річчя від дня заснування

Сьогодні у Львівському палаці мистецтв відбулася Урочиста Вчена рада з нагоди 75-річчя заснування Львівської національної академії мистецтв.

Учасників заходу привітала керівник апарату Львівської облдержадміністрації Ірина Шурпяк. Також вона зачитала привітання від імені Президента України Володимира Зеленського.

«Приємно, що у закладі впроваджуються дієві сучасні підходи підготовки студентів, втілюється амбітні освітні проекти. Високо ціную зусилля  академії пов’язані з інтеграцією України у європейський та світовий культурний простір. Хай здійснюються усі ваші творчі задуми, нехай свобода творчості і дух натхнення панують надалі. Бажаю колективу та студентам нових мистецьких перемог на благо України. Славетній академії – процвітання і розвитку”, - йдеться  у привітанні Глави держави.

Ірина Шурпяк відзначила подяками Міністерства культури та інформаційної політики, а також облдержадміністрації працівників Львівської національної академії мистецтв.

Зазначимо, сьогодні о 17 год відбудеться «VIVAT ACADEMIA!» Виставка творів викладачів Львівської національної академії мистецтв у Національному музеї у Львові ім. А. Шептицького.

Також у межах 75-ти річчя ЛНАМ заплановано ще два проєкти: виставка дипломних робіт випускників-магістрів 2021 р. (30 грудня, 15:00, галерея ЛНАМ) та онлайн-виставка творів викладачів кафедри академічного живопису ЛНАМ.

1 / 6
Переглядів: 0