Львівська каратистка Катерина Крива- найкраща спортсменка України за підсумками травня 2017 року

Традиційне щомісячне голосування членів Національного олімпійського комітету України визначило найкращою спортсменкою України за підсумками травня 2017 року, представницю Львівщини, майстра спорту України, Катерину Криву.

Це почесне звання 25-річна львів'янка отримала завдяки блискучому виступу на травневому чемпіонаті Європи в турецькому місті Ізміт, який став першим чемпіонатом континенту, що проводився в статусі олімпійського.

В Туреччині Катерина Крива двічі підіймалася на найвищу сходинку п'єдесталу пошани. Вона стала найсильнішою у змаганнях куміте (вагова категорія до 50 кг), після чого здобула медаль найвищого ґатунку у командній першості. Особистий наставник каратистки Ігор БОГДАН став найкращим тренером останнього весняного місяця.

Для українського карате та Львівщини зокрема, такий спортивний результат  – це безпрецедентне досягнення:  вперше в історії України вдалося вибороти 5 медалей, 2 з яких – золоті.