Львівська ІТ-компанія розробила платформу для збереження української культури під час війни

Львівська ІТ-компанія “SoftServe” спільно з Українським культурним фондом та Міністерством культури та інформаційної політики України запустили платформу “Культурний простір”. ЇЇ мета — підтримати українську культуру в умовах війни.

Платформа збирає інформацію про українських діячів культури, а також українські підприємства, установи та організації культурного сектору, які потрапили у скрутне фінансове становище, через повномасштабне російське вторгнення. Зібрана інформація допоможе оцінити потреби галузі у коштах та ресурсах, а також знайти можливості задовольнити їх.

Підтримувати планують як відновлення втраченої чи призупиненої діяльності, так і нові культурні проєкти та ідеї, які можна реалізувати під час воєнного стану та після перемоги України.

Проєкт має підкреслювати культурну цінність української самоідентичності.

Подати заявку на участь можна у чотирьох категорія:

  • Підтримка митців під час війни — для митців та мисткинь, які потребують допомоги для відновлення своєї діяльності;
  • потреби організацій під час війни — для ФОП та організацій всіх форм власності, які потребують допомоги для відновлення діяльності;
  • проєкти під час війни — для ФОП та організацій всіх форм власності, які мають ідеї та проєкти, що можуть бути реалізовані.

Остання категорія для тих, хто хоче допомогти:

  • Пропоную підтримку — для фізичних та юридичних осіб всіх форм власності, які мають змогу та готові підтримати українську культуру, стати благодійником чи донором.

Доступна платформа за посиланням.

Переглядів: 1