Львівська “Галичанка” здолала херсонську “Дніпрянку” у турі гандбольної Суперліги

У Львові триває тур чемпіонату України жіночої гандбольної Суперліги. Учора, 11 травня, у перший ігровий день фіналу «Галичанка» впевнено здолала херсонську «Дніпрянку» з рахунком 30:20 (15:8).

«Галичанка» досить впевнено перемогла у цьому чемпіонаті, не зважаючи на дві поразки від ужгородських «Карпат» упродовж сезону. Чемпіонство львів’янок жодних сумнівів не викликає, з чим ми їх і вітаємо», - зазначив тренер херсонської команди «Дніпрянка» Михайло Милославський.

Попереду у «Галичанки» та «Дніпрянки» ще матчі з «Карпатами», а ось між собою львів’янки та херсонки зіграли востаннє у суперліговому чемпіонаті сезону 2016/2017.

Розклад наступних матчів фіналу:

12 травня (п’ятниця)

17.30 «Дніпрянка» - «Карпати»

13 травня (субота)

17.30 «Галичанка» - «Карпати»

19.00 Урочисте нагородження команд та визначення кращих гравців Суперліги.

Нагадаємо, що фінал Суперліги проходить у палаці спорту «Галичина» (м. Львів, вул. Керченська, 8). Вхід вільний.