Львівщину відвідала уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації

Дар’я Герасимчук відвідала заклади області, які опікуються дітьми.

Напередодні до Львова завітала радниця - уповноважена Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’я Герасимчук. Під час свого візиту вона відвідала ряд закладів соціального захисту дітей.

Під час відвідин закладів для дітей, особливу увагу приділялось умовам їх утримання, наявність укриття в установах та можливості за потреби прихистити евакуйованих дітей.

«Захист дітей – одне з найважливіших завдань українського суспільства сьогодні. Перш за все, ми маємо забезпечити кожній дитини можливість зростати в родині. На Львівщині ми оглянули чимало закладів, що піклуються про дітей, які потребують родин. Сподіваємось, що найближчим часом у кожного хлопчика й дівчинки, яких я сьогодні побачила, з’являються люблячі батьки», - розповіла Дар’я Герасимчук.

Пані Герасимчук також відвідала у Львові «Дитячу точку -  «Спільно». Проєкт запровадили, щоб допомогти дітям, їхнім батькам та опікунам знизити рівень стресу, впоратися з емоційним навантаженням та піклуватись про здоров'я, безпеку та розвиток дітей під час війни.

Проєкт «Дитячі точки – СПІЛЬНО» впроваджується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та БО «Українська освітня платформа» у Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях з квітня по жовтень 2022 року.

Зокрема, у Львові на площі перед Центром Довженка, у Стрийському парку та біля Шевченківської районної адміністрації були встановлені намети, в яких люди, які покинули свої домівки, через повномасштабне вторгнення російських військ в Україну, можуть залишити діток на деякий час.

Переглядів: 0