Львівщина зібрала представників нафтогазової галузі України на щорічну конференцію

Говоритимуть про нафтогазові стратегії, буріння та модернізацію, бурові сервіси, екологію й охорону праці.

Сьогодні, 27 жовтня, в області відбувається ІI Львівська антикризова нафтогазова конференція НЬЮФОЛК НКЦ «Буріння. Бурові сервіси та екологія». Це вже традиційний щорічний захід, який об’єднує представників галузі.

Львівська конференція «Ньюфолк НКЦ» щороку збирає понад 200 делегатів з більше ніж 100 компаній, будучи найбільшим в Україні майданчиком висвітлення технологічної складової розвитку нафтогазової галузі.

Попри воєнні дії, цей рік не став винятком. Учасники з різних куточків України долучились як офлайн, так і онлайн, щоб обговорити проблемні питання та напрацювати ефективні механізми розвитку нафтогазовидобувної галузі України, а також налагодити тісну співпрацю між потенційними замовниками і партнерами.

Привітав присутніх начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Дякую за вашу працю, за те, що попри такий складний час створюєте робочі місця, платите податки і формуєте стратегію енергонезалежності. Дуже важливо, щоб стратегію розвитку держави у тій чи іншій галузі формували саме професійні середовища, адже вони розуміють її найкраще. Тому бажаю сьогодні напрацювати речі, які ляжуть в основу розвитку нафтогазової галузі і як наслідок розвитку усієї держави», – наголосив очільник області.

Як зазначили в межах заходу, у 2020/21 роках заклали безпрецедентне підґрунтя реалізації масштабних нафтогазових проектів для позбавлення України від імпортозалежності. Проте повномасштабне вторгнення ворога, воєнні дії на території областей, знищення інфраструктури та закриття виробництв завдали шкоди як самій галузі, так і потенціалу її розвитку.

Сьогодні Уряд вже зробив важливі кроки з удосконалення фіскального режиму для державного та приватного сектора в частині цінової бази оподаткування. Також, розвиваються проєкти на заході Україні.

Додамо, що попри воєнний стан нафтогазові підприємства Львівської області зберегли стабільний видобуток вуглеводів. А державному підприємству ГПУ «Львівгазвидобування» навіть вдалось наростити видобуток у порівнянні з минулим роком.

Загалом в межах заходу проведуть низку конференційних сесій, присвячених тематиці сучасних технологій буріння та екологічних, правових, економічних і політичних умов діяльності нафтогазовидобувної галузі.

Закцентують увагу на:

  • нафтогазових стратегіях, розвитку та плануванню;
  • бурінню та модернізації;
  • бурових сервісах, екології та охороні праці.

Довідково

«Ньюфолк нафтогазовий консультаційний центр» (Newfolk Oil and Gas Consulting Center Newfolk Oil&Gas) – українська аналітична і консалтингова компанія, що надає маркетингові, інформаційні та консультаційні послуги для підприємств, задіяних у сфері нафто- і газовидобутку. «Ньюфолк НКЦ» здійснює маркетингову і аналітичну підтримку нафтогазовидобувних процесів, випускаючи ексклюзивні дослідні продукти, що роз'яснюють замовнику всі нюанси ведення газодобувного бізнесу в Україні циклу upstream.

Переглядів: 2