Львівщина входить у трійку лідерів за часткою відрахувань місцевим бюджетам акцизного податку з реалізації тютюнових виробів

Нещодавно Державна податкова служба України опублікувала частки відрахувань місцевим бюджетам акцизного податку, а також вартість реалізованих тютюнових виробів, за травень у розрізі всіх територіальних громад України.

Першість посіло місто Київ - 15,2%, на другому місці Дніпропетровська область - 11,4%. Львівщина замикає трійку лідерів - загальна частка Львівської області становить 7,9%.

У п'ятірку громад з найбільшими частками входять: Львівська, Червоноградська, Дрогобицька, Стрийська, Сокільницька громади. Найменші ж обсяги тютюнових виробів реалізовано в травні у Стрілківській, Поморянській, Великолюбінській, Боринській, Гніздичівській громадах.

Кошти акцизного податку за травень Державна казначейська служба розподілить між громадами до кінця червня.

У департаментів фінансів Львівської обласної військової адміністрації наголошують: для забезпечення максимальних надходжень до бюджетів акцизного податку з тютюнових виробів на місцях необхідно потурбуватися про недопущення нелегальної реалізації цих виробів.

Переглядів: 0